SPONZORJI IN RAZSTAVLJALCI

Tradicionalno dvodnevno srečanje bo ponudilo pester program, kar napovedujeta že četrtkovo popoldansko odprtje razstavnega prostora in slavnostna akademija. 

VABILO NA SODELOVANJE - 15. in 16. marec 2018

Od pravih odgovorov in usmeritev je odvisna usoda celotne slovenske geodetske stroke, zato je prav, da pri tem s svojim aktivnim sodelovanjem tudi vi prispevate svoj delež in na ta način obogatite naše jubilejno srečanje.

>> Geodetski dan s slovesno akademijo je tudi vaša priložnost, da se predstavite, bodisi kot razstavljavci, sponzorji ali donatorji, ter tako podprete naše srečanje in naša prizadevanja, da bi bilo srečanje kakovostno in uspešno.

V ta namen vam nudimo možnost različnih oblik promocije o katerih se lahko seznanite v nadaljevanju. Vaše posebne želje ali potrebe bomo usklajevali po dogovoru, saj nam kompleksnost celotnega dogodka poleg omenjenih omogoča še nekaj drugih možnosti sodelovanja.


V pričakovanju nadaljnjih konkretnih dogovorov vas lepo pozdravljamo!
                                                          
Jože Dajnko, predsednik organizacijskega odbora 

joze.dajnko@gov.si
02 748 26 27