Uršlja gora 2013

Letos se nas je na tradicionalnem planinskem izletu Uršlja Gora, jubilejnem desetem, zbralo 37 pohodnikov iz različnih geodetskih društev. Tokrat se nam je prvič, kar je v vlogi generalne sekretarke ZGS, pridružila še Erna. Pravi , da je domačinka na delu v »tujini«. Tako kot vsako leto, so nam pridni organizatorji, geodetska podjetja s Koroške pod vodstvom skrbne Ivane, pripravili prijeten začetek, pokrepljen z domačo kapljico in majicami. K temu pa je svoje dodal tudi Brane z dobrotami iz Slovenske Bistrice, za katere so prispevala podjetja iz njegovih krajev.

Na vrhu smo naredili skupinsko sliko za zgodovino, pa tudi »štrik« ni počival. Za zaključek, kot se spodobi za jubilejni pohod, smo izročili različne nagrade, za večkratne pohode in podobne zadeve. Za prijetno počutje v želodcu pa so poskrbeli pri Turistični kmetiji Ošven.

Uršlja gora 2013

Ob tem bi se v imenu pohodnikov zahvalil vsem geodetskim podjetjem, ki so kakorkoli prispevali k temu nepozabnemu dogodku.

Povezava do albuma Uršlja gora - foto by Mladen

----------------------------
prispevek pripravil: Jože Dajnko