Planinski izlet v avgustu

Na vrhu Velikega Špičja
V avgustu smo se člani Društva geodetov severovzhodne Slovenije skupaj z družinskimi člani napotili osvojiti Dolino sedmerih triglavskih jezer ter Veliko in Malo Špičje. Na parkirišču se nas je zbralo kar 16 udeležencev in sicer: Jože, Darja, Ciril, Ermin, Eva, Maruša, Ivana, Robi, Bojana, Maja, Irena, Rastko, Brane, Marjetka, Darinka ter še en Jože. Milan se nam je pridružil zvečer na Prehodavcih. Skupaj smo osvojili Malo in Veliko Špičje ter Malo Tičarico. Kljub malo slabši vremenski napovedi smo imeli vse tri dni lepo vreme. Izlet smo zaključili s popoldanskim namakanjem v Bohinjskem jezeru. V imenu organizatorja se zahvaljujem vsem udeležencem ter dobimo se spet naslednje leto ob enakem terminu.

Povezava do slik

--------------------------------------------------------------------
Prispevek pripravil: Jože Dajnko