Zmaga geodetov SVS v Radovljici!

Obveščamo vas, da je bil v soboto 27. novembra 2010 v Radovljici tradicionalni košarkarski turnir na katerem smo ponovno osvojili prvo mesto. Vse ekipe smo premagali oz. 'nabili' z veliko razliko, še posebej smo se izkazali v finalu, ko smo ponovno premagali gostitelje Gorenjce.

Povezava do albuma Košarkarski turnir.

Ob tej priliki bi se posebej radi zahvalili mladi, udarni, požrtvovalni ter učinkoviti ekipi - zlati fantje: Miha, Žiga, Matevž, Serdo, Aljaž, Damir. Ti fantje so pokazali čudovito, kombinatorno igro o kateri smo po turnirju vsi razpravljali! Prav tako pa gre zahvala starejšim igralcem za doprinos kolektivni igri in našemu selektorju - Rajkotu, ki je uspešno vodil ekipo in poskrbel za zaključek z zlato Ljutomersko kapljlico- na zdravje!

-------------------------------
Prispevek pripravil: Brane Godec